Cloudy...
Hakkımızda
Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

 

Türkiye’de 5. yılı tamamlamış ve telekomünikasyon sektörüne öncülük eden DLL TEKNOLOJİ  Internet, Datacenter, Altyapı ve Ses hizmetleri sağlayıcılığı faaliyetlerini yürüten DLL TEKNOLOJİ kurumların ihtiyaçlarına yönelik tümleşik erişim çözümleri sunar.

 

DLL TEKNOLOJİ, yurtiçi ve yurtdışındaki yedekli bağlantıları sayesinde yüksek performanslı ve kesintisiz Internet, Cloud ve Datacenter hizmetleri sağlar. DLL TEKNOLOJİ sektörün lider şirketlerinden  DLL HOSTING ile işbirliğiyle hayata geçen, Türkiye’de “Operatör Bağımsız” veri merkezlerinden biri olan DLL HOSTING – BURSA Veri Merkezi ise kurumlara global standartlarda hizmet sunar.

 

 

Tecrübemiz

Yılların deneyimi, pazar bilgisi ve alanında uzman çalışanlarının çözümcü yaklaşımının uyumlu bir şekilde bir araya gelmesi ile operasyonunda müşteri memnuniyetini ön planda tutan DLL TEKNOLOJİ, kurumsal beklentileri anlamak ve karşılamak üzere sürekli kendini yeniliyor, yenilikçi çözümler geliştiriyor ve müşterilerine değer/farklılık yaratarak onlara rekabet üstünlüğü kazandırmayı ve onların uzun vadeli çözüm ortağı olmayı hedefliyor.

 

 

Müşterilerimizin Memnuniyeti

DLL TEKNOLOJİ; teknik, satış, lojistik ve yönetim birimlerinden oluşan genç ama eğitimli, tecrübeli ve dinamik kadrosu profesyonel hizmet odaklı çalışıyor ve işlerini heyecanla yapıyorlar. Ekibimizin öncelikli hedefi, profesyonel, çözümcü ve kaliteli hizmet vererek, müşterilerimizin iş süreçlerinize odaklanabilmeleri için iş yüklerini azaltarak ve tasarruf etmelerini sağlayarak müşterilerimizin memnuniyetini iyileştirmek.

 

 

Hizmet Altyapımız

DLL TEKNOLOJİ BURSA’nın ticaret merkezlerinden biri olan NOSAB’da bulunan  Dünyada kabul gören Datacenter standartlarında en üst seviyelerden biri olan Tier 3+ standardına sahip Veri Merkezi DLLHOSTİNG ile 1.000’i aşkın ulusal ve global firmaya İnternet ve Data Center hizmetleri sunmaktadır.

DLL TEKNOLOJİ'nin kurumlara fark yaratan hizmet altyapısını; Erişim Altyapısı ve Data Center Altyapısı bölümlerinden inceleyebilirsiniz.